Anahtar ve Priz Çeşitleri-Afyon Güneş Elektrik

Anahtar ve Priz Çeşitleri

Afyon Güneş Elektrik

Güneş elektrik olarak Afyon elektrikçi denilince öne çıkan firmalardan birisiyiz. Profesyonel anlamda değerli ve uzman bir kadroyla çalışıyor ve elektrik anlamında birçok işe imza atıyoruz. Her türlü tesisat ve tadilat işini gerçekleştiriyor ve Afyon elektrik işleri yapımı alanında farklı alanlarda çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Her türlü elektrik tesisat ve tadilat işini yapmamızın yanında bir elektrik mağazası olarak da çalışıyor ve mağazamızda birçok elektrik bazlı ürünün satışını da gerçekleştiriyoruz.

Firma olarak anahtar ve priz gibi iki temel ekipmanın satışını gerçekleştiriyor ve çeşitli modellerle anahtar ve priz satımı sağlıyoruz. Aynı zamanda bunların montajını da gerçekleştirebiliyor ve her alana kısa bir sürede Afyon elektrik ustası denilince akla gelecek ilk isimlerden olan ustalarımızla çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Anahtar ve Priz Çeşitleri

Anahtar ve priz olarak birçok farklı çeşit anahtarı mağazamızda barındırıyoruz. Afyon’da anahtar ve priz alanında farklı modelleri satışa sunuyoruz. Bunlar:

·         Topraklı priz.

·         Çocuk korumalı priz.

·         Kare priz.

·         Komütatör priz.

·         Gri anahtar.

·         Yer anahtarı.

·         Sıva üstü anahtar.

Elektrik ekipmanlarında kaliteye fazlasıyla özen gösteriyoruz. Özellikle doğru kullanımı gerçekleştirmeyen elektrik ekipmanlarının evlerde ve yaşam alanlarında birçok probleme yol açabileceğini biliyoruz. Bu problemlerin büyük bir kısmı insanların yaşamını ilgilendiriyor. Tesisatı ve tadilatı düzgün yapılmayan, kaliteli elektrik malzemesi kullanılmayan evler elektrik kaçağından yangın tehlikesi riskiyle karşı karşıya gelebiliyor. Biz bu hususta Afyon elektrik tesisat işleri yapımı hizmetimizi kendi profesyonel çalışanlarımızla da gerçekleştiriyor ve evlerinizde en detaylı şekilde çalışmalarımızı sunuyoruz.

Anahtar ve prizlerde kapaklı modeller ve çocuk korumaları gibi koruyucu etkenler de kullanabiliyor, bunun yanında farklı renkteki yapıya sahip modellerle de evin dekoratif yapısına uygun anahtar ve prizlerle hizmet ediyoruz. Özellikle günlük hayatımızda belki en sık kullandığımız ancak evimizde yardımcı eleman olarak görülebilecek bu parçaların evin yapısına uyması hususunda da beyaz, mavi, gri, yeşil gibi farklı birçok renkte prizlerin satışını gerçekleştiriyoruz.

Güneş Elektrik Olarak Farkımız

Afyon’da elektrikçi olarak faaliyet sürdüren firmamızda, sizler için birçok avantaja imkan tanıyoruz. Mağaza olarak sunduğumuz kaliteli ürünlerin yanında her türlü tesisat ve montaj işlemini de gerçekleştirebiliyoruz. Çok farklı anahtar ve priz çeşitleriyle satışlarımızı yapmanın yanında, her zaman en kaliteli malzemeleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Son derece dikkat ettiğimiz hususlardan birisi olarak da uygun fiyatlarla çalışmayı öngörüyoruz. Afyon uygun fiyata elektrik işleri yapımı denildiği zaman hem tesisat ve tadilat alanında hem de anahtar priz gibi birçok ürünümüzde bu anlayışı benimsiyoruz. Her alanda çeşitli avantajlar yaratmak için firma olarak her gün daha fazla çalışıyor ve Afyon’da elektrik alanının en dikkat çekici firması olabilmek için çabalarımızı sürdürüyoruz. Fiyat-kalite ikilisini harmanlayarak benimsediğimiz çalışma anlayışımızı gerek ürünlerimize gerek çalışmalarımıza yansıtarak ön plana çıkabilmek istiyoruz.

Çalışma Prensibimiz

Ürünlerimizin satışı konusunda değerli müşterilerimizin memnun kalacağı kalitede ürünler kullanıyor ve bu anlamda fazlasıyla hassas davranıyoruz. Kalitemizden anahtar priz çeşitleri gibi birçok üründe de şaşmıyor, bunun yanında her türlü işimizde de profesyonel çalışma anlayışını benimsiyoruz.

Firma olarak Afyon acil elektrikçi hizmeti de sağlamaktayız. Çok önemli durumlarda kesintiler yaşamanız ve elektrik tesisatıyla ilgili problemlere sahip olmanız halinde bizlere ulaşmanız halinde elektrik tesisat sisteminizdeki problemi tespit ediyor, kısa bir sürede sorunun kaynağına inerek sizi çözüme kavuşturuyoruz.

Genel anlamda çalışma prensibimizde müşteri memnuniyeti temelli bir çalışma anlayışı oluşturuyoruz. Satışa sunduğumuz ürünlerin yanında verdiğimiz hizmetle de bu memnuniyeti yakalama gayretiyle çalışıyoruz. Her türlü işimizde keşif çalışması gerçekleştiriyor, uzman bir kadroyla detaylıca çalışıyor ve çalıştığımız alanda güvenilir işler ortaya koyuyoruz. Firma olarak kaliteden asla taviz vermeyen bir anlayışı da benimsemiş bulunuyor ancak bu durumun fiyatları etkilemesine izin vermiyoruz. Yine söylediğimiz gibi her zaman müşterimizin memnuniyetini kazanma anlayışımız doğrultusunda kaliteli ürünleri de en uygun fiyatlarla ortaya koyuyor ve bu alanda da memnuniyet yaratma gayretiyle çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizi hem anahtar ve priz çeşitlerini inceleyebilmek, hem bunun dışındaki ürünler hakkında bilgi sahibi olabilmek için; aynı zamanda elektrik alanıyla alakalı herhangi bir problem yaşamanız durumunda her zaman Güneş Elektrik’e bekliyoruz. Her zaman hizmetinizdeyiz.