Ampul Çeşitleri -Afyon Güneş Elektrik

Ampul Çeşitleri

Güneş Elektrik ve Ampul Çeşitleri

Güneş Elektrik olarak Afyon şehrinde bir elektrik firmasından daha fazlası olarak hizmet vermekteyiz. Hem elektrik tesisat ve tadilat işleri üstlenmekte, hem de mağazamızda her çeşit malzeme ve ekipmanın satışını gerçekleştirmekteyiz. Firma olarak anahtar, priz, ampul, kablo ve daha bunun gibi pek çok çeşit elektrik ekipmanının en kaliteli çeşitlerinin satışını yapıyoruz. Afyon elektrikçi denildiği zaman sunduğumuz ürün çeşitliliği ve ürün kalitemizle dikkat çekiyor, her zaman skalamızı genişleterek farklı ürün modelleri getirmeye de özen gösteriyoruz. Çalışmalarımızı yaparken kaliteli ürünler kullanmaya her zaman dikkat ediyor, özellikle elektrik tesisat ve tadilat işlerinde yangın kaçağı riski gibi riskler göze alındığında bu hususun önemine de her zaman dikkat çekiyoruz.

Çalışma Kadromuz

Bizler firma olarak kaliteli işin kaliteli bir ekipten geçeceği bilincindeyiz. Bu sebeple Afyon elektrik ustası denildiği zaman adını şehre duyurmuş ve uzun yıllardan beri bu sektörde hizmet veren, alanının uzmanı kaliteli uzmanlarımızla çalışıyoruz. Çalışma alanının en temel noktalarından birisi olan kaliteli hizmet vermeyi, yalnızca kaliteli elemanlarımızla mümkün kılabileceğimize inanıyor, bu sebeple de sadece tadilat alanında değil, mağazamızda da tecrübeli satış elemanlarımızla çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Afyon’da elektrikçi bakıldığı zaman şehirde başvurulacak bir nokta olarak öne çıkıyor ve öne çıkma sebeplerimizi bu noktalarla değerlendiriyoruz.

Ampul Çeşitleri

Biz firma olarak çok çeşitli model ve güçlerde ampul çeşitleri sunmayı öngörüyoruz. Bunları sunarken aynı zamanda uygun fiyatlarla bir plan belirliyor, Afyon’da ampul çeşitleri satışı gerçekleştiren firmalar arasında hem her bölgeye uygun ampuller bulunduruyor, hem de kaliteli parçaları uygun fiyatlardan satıyoruz.

Firma olarak mağazamızda şu çeşit ampuller bulunduruyoruz:

·         Metal halide ampul: Işık üretimi yüksek olan ve akkor denilen ışık üretimi yapan, civa ve metal halojenürleri içeren metal halide ampul satımını gerçekleştiriyoruz.

·         Halojen ampul: Az miktarda halojen içeren akkor lamba çeşitlerinden birisi olan halojen ampul, daha netlik vermektedir. Biz de bu ampul çeşidinin satışını da gerçekleştiriyoruz.

·         Standart ampul: Akkor ampul çeşitlerinden birisi olan standart ampul satışını da gerçekleştiriyor, sarmal tungstenlerden yapılan ampullerin her zamankinden daha parlak olan hallerini satışa sunuyoruz.

·         LED ampul: Temel aydınlatma maddeleri silikon olan ve akım geçtiği anda fotonun açığa çıkması prensibiyle çalışan LED ampuller, farklı açılarda ışık verebiliyor. Uzun ömürlü ve yüksek dayanıklılığa sahip olan LED ampul satışını da gerçekleştiriyoruz.

·         Rüstik ampul: Dekoratif anlamda günümüzde daha çok tercih edilen ampul çeşidi olan rüstik ampul, artık standart ampullerin yerine kullanılıyor. Sarı renk klasik ampullerin göz alıcılığından arındırılmış bir şekilde tasarlanan rüstik ampuller, şık tasarımlarla yine mağazamız bünyesinde satışa sunuluyor.

·         Floresan ampul: Elektriğin kullanılarak cıva buharının tetiklenmesi prensibiyle çalışmakta olan floresan ampuller de ev ve ofis gibi alanlarda sıklıkla tercih ediliyor. Bizler de en kaliteli floresan ampul çeşitlerinin satışını bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz.

·         Elektrik tasarruflu ampul: Afyonkarahisar’da ampul çeşitleri ile dikkat çeken mağazamızda sunduğumuz ampul çeşitlerinden birisi de elektrik tasarruflu ampul. Firmamızda elektrik tasarrufu için önemli bir yer taşıyan bu ampul çeşidinin satışını da gerçekleştiriyoruz.

Ampul Çeşitlerinde Tercihler

Ampul belirlerken birçok özelliği göze almak gerekiyor. Ne kadar elektrik harcandığı, bölgenin ne kadar ışıklandırmaya ihtiyacı olduğu, dekoratif anlamda tercih edilecek ampulün hangisi olacağı gibi çeşitli hususlar ampul tercihini etkileyebiliyor. Örnek olarak şık ve estetik bir ampul tercih edilmek isteniyorsa rüstik ampuller, daha net bir aydınlatma için halojen ampuller, uzun ömürlü ve dayanıklı ampuller için LED aydınlatmalar, nihayetinde elektrik tasarrufu gerçekleştirebilmek için de elektrik tasarruflu ampuller satın almak gerekiyor. Biz firma olarak Afyon ampul çeşitleri konusunda geniş bir skala sunuyor ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda her çeşit ampulün satışını gerçekleştiriyoruz. Afyon’da uygun fiyata elektrik işleri yapımı gerçekleştirmemiz yanında uygun fiyatlarla ampul çeşitlerinin de satımını sağlıyor, aynı zamanda kaliteli ampul çeşitleri kullanıyoruz. Gücü ve aydınlatma kapasitesi değişebilen birçok farklı ampulü sizlere sunuyor ve ampul çeşitleri Afyon’da bakıldığı zaman en geniş skalada bir ürün ağı ortaya koyuyoruz. Değerli müşterilerimize hizmet vermekten dolayı her zaman onur duyuyoruz, sizleri de bundan sonra yeni işler için beklemekteyiz.