Spot Lambalar-Afyon Güneş Elektrik

Spot Lambalar

Güneş Elektrik ve Spot Lambalar

Biz firma olarak Afyonkarahisar’da elektrik tesisat, tadilat ve elektrik ürünlerinin satışı gibi çeşitli alanlarda faaliyet vermekteyiz. Bu alanlarda uzun süreden beri çalışıyoruz, bu anlamda elektrik işinin bütün inceliklerine hakimiz. Afyon elektrikçi denildiği zaman şehirde akla gelen ilk firma olma yolunda çıktığımız bu yolculukta, birçok deneyimli çalışanımız ve bizden hizmet alarak memnun kalmış müşterilerimizle yolumuza devam ediyoruz. Afyon elektrik ustası alanının en deneyimli ve profesyonel ustalarıyla çalışıyor, siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmek adına her gün daha da fazla çabalıyoruz. Afyon’da elektrikçi olarak hizmet veren firmalar arasında fark yaratabilme gayretiyle çıktığımız bu yolda, birçok tadilat ve tesisat işini gerçekleştiriyor; aynı zamanda spot lambaların satışını da mağazalarımızda gerçekleştiriyoruz.

Spot lambalar, modern anlamda dikkat çeken lambalar konumunda bulunuyor. Dekoratif olarak günümüzde sıklıkla tercih ediliyor; evlerde kullanımının artmasının yanında iş yerlerinde de fazlaca tercih ediliyor. Spot lambalar aynı zamanda tuttukları küçük ölçüde yerle de özellikle ev kullanımında alandan tasarruf edilmesine imkan sağlıyor. Spot aydınlatmaların birçok çeşitleri bulunuyor, biz de Afyon’da spot aydınlatma çeşitleri satışı gerçekleştiriyoruz. Pek çok farklı çeşidi bulunan spot aydınlatmalardan en bilinenini ise LED ampuller oluşturuyor, yine biz Afyon’da LED ışıklandırma çeşitleri alanında da satışımızı gerçekleştiriyoruz.

Spot Aydınlatma Çeşitleri

Spot lambaların genel anlamıyla iki çeşidi bulunuyor. Niteliği itibariyle gömme spot lamba veya sıva üstü spot lamba olarak ayrılan aydınlatma çeşitleri arasında birçok farklı tür spot lamba bulmak da mümkün. Gömme spotlar, gömme şeklinde bir alana yerleştirilerek meydana getiriliyor. Özellikle restoranlarda sıklıkla tercih edilen bu aydınlatma şeklinin montajını Güneş Elektrik olarak biz de gerçekleştirebiliyoruz. Bunun dışında sıva üstü spotların monte edilme aşaması ise elektrik tesisatının tamamlanmasından hemen sonra oluyor. Biz firma olarak Afyon’da elektrik tesisatı hizmeti de gerçekleştiriyoruz. Bu anlamda sıva üstü spotların yerleştirmesini de yaparak dekoratif anlamda etkili spot aydınlatma sistemlerini devreye sokabiliyoruz.

Spot Aydınlatmada Tercih Edilen LED Ampul

Yarı iletken bir ampul çeşidi olan LED ampuller son derece uzun ömürlüdürler ve enerji üretimi minimum seviyededir. Spot aydınlatmada tercih edilmeleri için birçok sebep bulunmaktadır. Bunlar:

·         Yarı iletken özelliğe sahip LED lambalar avantaj sağlamaktadır.

·         Doğal ışık yarattıkları için hem evlerde hem restoranlarda pozitif bir görünüş kazandırırlar.

·         50.000 ila 60.000 saat arasında değişen ömürleri vardır, uzun ömürlü olmalarıyla maddi anlamda tasarruf sağlarlar.

·         Son derece düşük güç tüketimi gerçekleştirirler, bu da yine enerji tasarrufu açısından önemli yer tutar.

·         Diğer ampullerin sahip olduğu ve doğaya zararlı olduğu söylenen cıva içermediği için, çevre dostları tarafından da en sık tercih edilen ampul çeşididir.

·         Yüksek bir yoğunluk ve parlaklık verdiği için hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda tercih edilebilir. Bu sebeple de spot aydınlatmalarda restoranlarda sıklıkla tercih edilir.

·         Yanma gibi tehlikeleri yoktur, çarpılma imkanı yoktur. Bu sebeple olası dokunmalar sıkıntı yaratmayacaktır.

Sayılan özelliklerinin yanında daha birçok çeşit avantajı bulunan spot aydınlatmanın gözdesi LED ampullerin satışını gerçekleştirmekteyiz. Afyon LED ışıklandırma çeşitleri arasında birçok farklı LED lamba modeliyle spot aydınlatmanın en kalitelisini sağlayacak ışıklandırmayı ortaya koymaktayız.

LED Çeşitleri ve Spot Aydınlatma Kullanım Alanları

Afyonkarahisar’da spot aydınlatma çeşitleri sunmamızdan kaynaklı spot lambaların temelini teşkil eden LED çeşitlerinde geniş bir skalaya yer veriyoruz. LED ampullerin Single, DC, AC, RGB, COB, Lineer gibi farklı adlandırmalara sahip olan ve farklı özellikler barındıran pek çok çeşidi bulunuyor. Biz firma olarak her çeşit LED ampul satışı gerçekleştiriyor, bu anlamda kaliteden taviz vermeden uygun fiyatlara birçok LED çeşidini sizlere sunuyoruz.

LED ampuller barındıran spot aydınlatmalar da birçok alanda kullanılıyor. Özellikle restoranlarda, binaların dış cephelerinde, sokaklarda, reklam tabelaları gibi alanlarda da rastlayabileceğiniz birçok spot aydınlatma bulunuyor. Biz de sizler için en uygun fiyatlarla ürünlerimizin satışını gerçekleştiriyoruz. Değerli müşterilerimizi memnun edebilmek için her zaman çalışmakta, ürün kalitemizi ve ürün çeşitliliğimizi güncellemekteyiz. Spot aydınlatma çeşitleri için bizlere gelebilir, bizlerden detaylı bilgi alabilir ve gönül rahatlığıyla etkin bir aydınlatma çeşidi olan spot lamba ve LED lambaları satın alabilirsiniz.